dla hoteli i pensjonatów

hotele, kulinaria, eventy, procesy produkcyjne, dron, video
Fotografia użytkowa wysokiej jakości to nie koszt
To szybko zwracająca się inwestycja

moje zdjęcia sprzedają dla Ciebie

Hotelarstwo, branża wybitnie on line.

Specyficznośc branzy hotelarskiej polega na tym, że dziś 95% sprzedaży odbywa się za pomocą sieci. Oglądamy, porównujemy, decydujemy o zakupie wyłącznie na podstawie tego co widzimy na ekranie smartfona i laptopa.

Nieliczni podejmują decyzję o  zakupie noclegu “z polecenia” lub kierując się prestiżem obiektu a tylko pojedyncze jednostki oceniając na żywo.

Hotelarstwo stało się wielkim sklepem internetowym, w którym decydująca rolę odgrywa strona wizualna oferty. To produkt, który należy przedstawić w bardzo konkretny sposób.

Serwisy bookingowe i sieci hoteli z czasem wypracowały styl “zdjęć które sprzedają”. Styl sprawdzony i przetestowany na tysiącach ofert i milionach klientów. Uważam, że korzystanie z wiedzy praktyków i podpatrywanie sposobu angażowania uwagi jest wręcz koniecznością.

W trudnych czasach nie stać nas na niepotrzebne tracenie klientów. Tym bardziej pamiętajmy, że dobry, jakościowy materiał fotograficzny w ofercie to nie koszt, to inwestycja która zwraca się bardzo szybko i zapewnia zysk a czasem nawet przetrwanie na rynku.

Zrób nowe, dobre zdjęcia i pozwól klientowi pomarzyć o wygodnym łóżku, relaksie w SPA i świetnej obsłudze.

masz pytania? zadzwoń

+48 691033163

piotr.popielak@gmail.com